Blog

Chrlit neustále kreativní, zajímavý a originální obsah pro sociální sítě je velmi náročné. Pokud pro to nemáte talent a vrozené předpoklady, může vám to dokonce přijít jako zcela nemožné. Až tak hrozné to ale není. Stačí se inspirovat těmi nejúspěšnějšími. V tomto článku vám poradím, jak na to a z koho si můžete vzít příklad.

Tento článek opět věnuji dalším z mnoha dotazů, se kterými se na mě obracíte, a to napojení firemní stránky na osobní profil a zodpovědnosti za firemní stránku. Pokud už máte založenou firemní stránku na Facebooku, víte, že jste ji museli zakládat prostřednictvím svého osobního profilu. Jinak to nešlo. Ve správě profilu vidíte, že je stránka na váš...

Vím, že Vánoce skončily a že už o nich určitě nechcete alespoň zase rok slyšet, ale pojďme si je ještě jednou shrnout a vyhodnotit. Pro mnoho firem jsou totiž Vánoce nejdůležitější částí roku, kdy se jim mohou tržby zvednout až o desítky procent. Pojďme si vyhodnotit, jak pro vás dopadly, zda byly úspěšné a z čeho se můžete poučit do budoucna....

Přemýšlela jsem, o čem vás budu informovat v tomto článku. Znalostí mám hodně, ale samotné mi to už ani někdy nepřijde zajímavé. A tak jsem se nechala inspirovat přímo vámi, mými klienty. V tomto článku si budeme povídat o Facebookovém remarketingu.

V jednom z mých předchozích článků jsem vám představila placenou reklamu na Facebooku, nastavení propagace Facebookového profilu a vysvětlila základy, na kterých můžete stavět. Nyní se posuneme zase o dům dál k placené propagaci webové stránky na Facebooku.

Instagram už dávno není pouze osobní galerií lidských příběhů. Velkou službu může prokázat i firmám. Jako firemní marketingový nástroj vám může pomoci budovat osobitou a atraktivní značku.

Tipů a rad, jak spravovat facebookový profil co nejlépe, najdete na internetu nespočet. I když by měl být profil originální a zcela odlišný od ostatních, existuje pár pravidel, která by se měla dodržovat napříč všemi stránkami i sociálními sítěmi. Zeptala jsem se proto mých kamarádek, správkyň sociálních sítí, jaké prohřešky správců sociálních sítí...

Titulek tohoto článku je zároveň i velmi častou a tíživou otázkou nejedné firmy nebo podnikatele. Jak často zveřejňovat příspěvky na Facebooku? Co myslíte? Zkuste se nad tím zamyslet a sami si zkusit odpovědět.

Držet tempo se sociálními médii není vzhledem k jejich rychlému rozvoji zrovna jednoduchý úkol. Postupy, které máme nyní úspěšné zavedené mohou být za měsíc pasé a je potřeba být dostatečně flexibilní a zvládnout rychle se přizpůsobit novým technologiím a měnícím se požadavkům zákazníků.